8.50€ (sis. alv. 25,5%)
Trew – Huulibalmi Detox Mate´ on oliiviöljystä ja innovatiivisesta Trew-teknologiasta valmistettu huulirasva. Jokainen ainesosa on valittu huolellisesti sen kosteuttavien ja ravitsevien ominaisuuksien vuoksi. Näin huulesi ovat ympäröity kosteutuksella ja huolenpidolla.
Tämän balsamin erottaa muista sen tärkein ainesosa: Yerba Maté -uute. Yerba mate on tunnettu merkittävistä antioksidanttisista, tulehdusta ehkäisevistä ja myrkkyjä poistavista ominaisuuksistaan, ja se on todellinen hyvinvoinnin tiiviste. Se sisältää runsaasti polyfenoleja, kofeiinia ja vitamiineja, jotka tarjoavat ainutlaatuisen yhdistelmän terveys- ja kauneusvaikutuksia.
Olemme hienovaraisesti sekoittaneet balsamiin ”Maté Gourmand” -aromia, joka on hienovarainen viittaus maten perinteiseen makuun ilman sen katkeruutta.
Balsamin koostumus on täydellisen tasapainoinen – se ei ole liian paksu, mutta riittävän runsas antamaan pitkäkestoista kosteutusta.
Ainesosat: hydroxystearic / linolenic / oleic polyglycerides, olea europaea fruit oil, ricinus communis (castor) seed oil, glycerin, polyglyceryl-3 diisostearate, hydrogenated castor oil, candelilla cera, ilex paraguariensis leaf extract, aroma, dipalmitoyl hydroxyproline, Aqua, tocopherol, stevia rebaudiana extract, eugenol, geraniol, linalool
100% natural & Vegan

SHOP
Mannerheiminkatu 1
06100 Porvoo
AUKIOLOAJAT
ma suljettu
ti-pe klo 10-17
la klo 10-14
DAYSPA
Mannerheiminkatu 1
06100 Porvoo
2 krs.
Käynti Bohemian ja
LSOY kodin välistä.
Copyright Ecoskin Porvoo Oy ©
Kotisivut yritykselle toteutti Haven Porvoo